Her tür tıkanıklık açma bizim işimiz !

Kırmadan Bilgisayarlı Boru su kaçak tespiti

Yukarıda da bahsedildiği gibi günümüzde suları kuyulardan çekip evlerimize ya da iş yerlerine taşımıyoruz. Bu işleri otomatik olarak yapan sistemler bulunmaktadır. Bu sistemlerden biri olan su tesisatı da her kapalı ve yetkili alana su getirmek için çaba göstermektedir. Su, bazı durumlarda kaynaktan çıka bile ulaşması gereken yere ulaşmayabilir. Bu gibi durumlarda akla gelen ilk şey de suyun geçiş yolu olan borularda bir arıza olup olmadığıdır.
Su, ana kaynaktan çıktıktan sonra çıkış noktasına gelmiyor ise bu durumda suyun geçiş yolu olan borularda bazı belli başlı sorunlar olabilir. Bu sorunlardan ilki sistemde meydana gelen tıkanıklıktır. Tıkanıklık adı verilen durum düşünüldüğü gibi boruya bir şeylerin sıkışmış olması ihtimalidir. Sıkışan parçadan dolayı da suyun yolu kesilmekte ve ilerleme kaydedememektedir. Bu nedenle de sistem tıkanıklığı ilk seçeneklerden bir tanesidir.
Suyun hedefe ulaşmamasının diğer bir nedeni de su kaçağı olabilmektedir. Su kaçağı denilen olay suyun sistem içerisinde bulduğu bir delikten, zedelenmiş bir kesitten sızması ve başka bir yere gitmesi şeklinde tanımlanabilir. Bu olay sonucunda da yine su ana kaynaktan çıkacak fakat hedefe gelemeyecektir. Su kaçağında var olan kaçak ne kadar büyük olursa hedefe varan su o kadar az olur ya da hiç olmaz. Bu nedenle kişiler su kaçağını mutlaka uzman birine tamir ettirmelidir.

Yukarıda da bahsedildiği gibi günümüzde suları kuyulardan çekip evlerimize ya da iş yerlerine taşımıyoruz.

0.312.427 2090
Etiketler:
Etiketler
Kanal Tıkanıklığı tıkanıklık açma kaçak tespiti robot ile su kaçağı tuvalet açma kaçak tespiti gider açma lavabo açma kaçak bulma kanal açma boru açma sıhhi tesisat sıhhi tesisat ustası tesisatçı su tesisatçısı tesisatçı pursaklar lavabo lavabo tıkanıklığı tıkalı lavabo lavabo açma pursaklar kanalizasyon kanalizasyon kanal açma pursaklar vidanjör pursaklar klozet klozet açma tıkalı klozet klozet tıkanıklığı pursaklar tuvalet tıkalı tuvalet tuvalet gideri tuvalet açma tuvalet tıkanıklığı tuvalet tıkanıklık tesisat su kaçağı su kaçak kameralı su kaçağı kaçağı tespit logar tıkanıklığı logar açma logar temizleme rögar açma rögar taşması gider tıkanıklığı kameralı gider açma pimaş tıkanıklığı pimaş gideri tıkalı pimaş pimaş açma Sincan tıkanıklık Sincan tıkanıklık Yenikent tıkanıklık Temelli tıkanıklık tamir mutfak gideri mutfak lavabo mutfak tıkanıklığı tıkalı mutfak mutfak açma Sincan lavabo Sincan lavabo açma Sincan tıkalı lavabo Sincan tuvalet Sincan tıkalı tuvalet Sincan tuvalet açma Sincan mutfak Sincan gider açma Sincan mutfak tıkanıklığı Sincan gider tıkanıklığı Sincan tesisat Sincan sucu Sincan tesisatçı Sincan su tesisatı Sincan su kaçağı Sincan su kaçak Sincan klozet Sincan klozet tıkanıklığı Sincan klozet açma Yenikent tesisat Yenikent sucu Yenikent tesisatçı Yenikent su tesisatı Yenikent su kaçağı Yenikent su kaçak Yenikent tuvalet Yenikent tıkalı tuvalet Yenikent tuvalet açma Yenikent lavabo Yenikent lavabo açma Yenikent tıkalı lavabo Yenikent mutfak Yenikent gider açma Yenikent mutfak tıkanıklığı Yenikent gider tıkanıklığı Yenikent klozet Yenikent klozet tıkanıklığı Yenikent klozet açma Temelli tesisat Temelli sucu Temelli tesisatçı Temelli su tesisat Temelli su kaçağı Temelli su kaçak Temelli tuvalet Temelli tıkalı tuvalet Temelli tuvalet açma Temelli lavabo Temelli lavabo açma Temelli tıkalı lavabo Temelli mutfak Temelli gider açma Temelli gider tıkanıklığı Temelli klozet Temelli klozet tıkanıklığı Temelli klozet açma Pınarbaşı tesisat Pınarbaşı sucu Pınarbaşı tesisatçı Pınarbaşı su tesisat Pınarbaşı su kaçağı Pınarbaşı su kaçak Pınarbaşı tuvalet Pınarbaşı tıkalı tuvalet Pınarbaşı tuvalet açma Pınarbaşı lavabo Pınarbaşı lavabo açma Pınarbaşı tıkalı lavabo Pınarbaşı klozet Pınarbaşı klozet tıkanıklığı Pınarbaşı klozet açma Malazgirt tesisat Malazgirt sucu Malazgirt tesisatçı Malazgirt su tesisat Malazgirt su kaçağı Malazgirt su kaçak Malazgirt tuvalet Malazgirt tıkalı tuvalet Malazgirt tuvalet açma Malazgirt lavabo Malazgirt lavabo açma Malazgirt tıkalı lavabo Malazgirt mutfak Malazgirt gider açma Malazgirt mutfak tıkanıklığı Malazgirt gider tıkanıklığı Malazgirt klozet Malazgirt klozet tıkanıklığı Malazgirt klozet açma Yenikent su tesisat